Yayo reaguje na chování Bucka...

12. července 2008 v 7:36 | Saminka14
Buck se jednou zmínil: Fifty ani neví, kde teď bydlím, nikdy u mě nebyl na návštěvě, nezná ani moje děti. Nejspíš ani neví, jaký maj moje dětí křestní jména a příjmení."
A blesková reakce Tonyho: "S Buckem nemluvím, tečka. On ani neví, jak vypadá můj nejmladší syn, není tady o čem mluvit. Jasně cítím, že vztah, co mám s Fifem a Banksem je totálně jinde už od začátku. Banks bydlí hned za rohem a znám ho celej svůj život. Znám jeho matku, babičku, kdykoli se tam můžu zastavit a oni mi ukrojej z koláče, i když Banks není doma. Fifty to samý, znám jeho babičku, celou jeho rodinu."
PhotobucketBuck byl vrženej do přímo skvělý situace, když mě zabásli," pokračuje Tony "Talk Of New York" Yayo. "A myslím, že by měl bejt Fiftymu a Banksovi víc vděčnej. Když seděl v autobuse s Juvenilem a UTP, tak jsi Bucka neznalProto je pro mě jako rána do obličeje, když na nás média útočí ve smyslu proč jsme proboha vykopli Bucka z Unit, to z nás dělá ty špatný. Ale upřímně, jak můžeš bejt ten zlej, když pomůžeš někomu, aby s tebou společně vydělal pět miliónů dolarů? Proč my bysme měli bejt ti zlí, copak my dlužíme Fiftymu 300.000 za vyžehlení daňovejch průšvihů? Proč my máme bejt ti špatní, my jsme se snažili soustředit a napnout síly na naše nový album, on se dokázal soustředit leda tak sám na sebe a poletovat kolem."
"Lidi zapomněli, že já a Banks jsme pomáhali rozjet toto impérium přes naše první mixtapy, ještě než se Buck vůbec objevil. Takže když Buck teď obchází média a žebrá o sympatie, tak mě to pěkně nasírá, protože by si neměl říkat vůbec o nic. Ten barák v Cashvillu co máš, ten vlastníš doslova díky Fifovi! Ta holka, co ti zaplítá copánky, tu máš díky Banksovi, holka na hlídání dětí, tu máš díky G-Unit. Všechno co máš, máš díky Unit, tak ať se lidi přestanou tvářit, že je jim Bucka líto. Znal jsem ho dobře, křičel Yayo, když jsem byl za katrem, měl jsem k němu úctu. Ale veškerej respekt k němu jsem už ztratil, odvrátil jsem se k němu zády."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama